Kouluille ja oppilaitoksille: Rohkaisevat puheenvuorot

Tarjoamme eri ikäisille koululaisille ja opiskelijoille puheenvuoroja ja työpajoja aiheista, kuten ujouden voittamisesta, kavereiden saamisesta, ensimmäisen työpaikan hakemisesta, muiden huomioonottamisesta sekä vastaavista nuorten elämässä tärkeistä aiheista.

Lue lisää

Yrityksille: koulutukset, työpajat ja virkistysohjelmat

Tarjoamme yrityksille koulutuksia, luentoja ja virkistysohjelmaa, joiden avulla  voidaan esimerkiksi:

  • - Nostaa itsevarmuutta esiintymis-, myynti- tai asiakaspalvelutilanteissa.
  • - Kehittää sosiaalisia taitoja ja kykyä tulla toimeen muiden kanssa
  • - Parantaa ryhmähenkeä ja nostaa tuottavuutta
  • - Vähentää muutosvastarintaa ja muutokseen liittyvää ahdistusta
  • - Pitää hauskaa esimerkiksi impro- ja itseilmaisutyöpajojen muodossa.
Lue lisää

Tapahtumiin: Innostavaa sisältöä

Tarjoamme tapahtumaanne sujuvaa, mukaansatempaavaa, osallistavaa ja ajankohtaista sisältöä itsevarmuuteen, jaksamiseen tai sosiaalisiin taitoihin liittyen. Ota yhteyttä, niin katsotaan, millainen ohjelma sopisi juuri teidän tapahtumaanne!

Lue lisää